ما کی ایم؟

ما کی ایم؟

mojtaba

“بین مدیا” مجموعه ای است درباره ی قهوه!

پایگاهی که تلاش میکند تا به زبانی ساده و همه فهم،اطلاعات و مباحث مرتبط به قهوه را در قالب های مختلفی مثل متن،فیلم،صوت و تصویر انتقال دهد.

“بین مدیا” قصد دارد اطلاعات مختلف و کاربردی و همینطور جامع درباره ی قهوه و پیرامونش را در سطح های مختلف(تخصصی/غیرتخصصی)ارائه دهد.

چی شد ما شدیم:                                          

ما کی ایم؟

ما گروهی مشتاق،با هدف وپرتلاش در جامعه ی قهوه هستیم که سعی می کنیم تا طرح موضوعات، ساده،قابل فهم وکاربردی باشه.

“ما قراره کنارتون باشیم”

از کجا اومدیم؟

بین مدیا متشکل از افرادیه که کار خودشون رو از صفر تو صنعت قهوه شروع کردن و زود راضی نشدن و میخواستن علم وتجربه شونو هرروز بیشتر کنن. حالا بعد از سالها کار وتجربه وآزمایش می خوان با شما در ارتباط باشن.

“ما هنوز به دنبال کشف چیزایِ جدید هستیم!”

چرا ما؟

این روزها قهوه مثل گذشته،یک کالای لوکس به حساب نمیاد و یک نیاز مهم برای زندگی شهری محسوب میشه ولی قهوه ی خوب ولذت بخش هم به این راحتی ها بدست نمیاد و سرو اون نیازمند اطلاعات تخصصیه!

مهمونای کافه ها دیگه واسه بیدار موندن و یا سرحال شدن قهوه نمی خورن.قضیه فرق کرده!

الان سوال اینه: “این قهوه ی کجاست؟” اونها نسبت به انواع قهوه و نژادهای مختلف، سلیقه و ذائقه های متفاوتی دارن وهرروز به دنبال عطر و طعم خاص خودشونن.

دنیای قهوه دنیای تلخی نیست،دنیای عطر و طعم های جذاب و دلنشینی شده که اثر عمیقی برروان انسان ها داره و وهرچه دراین فضا زبان مشترک ِ بیشتری وجود داشته باشه انتقال اطلاعات ساده تر خواهد بود. به این صورت دادو ستد میان تولید کننده و ومصرف کننده نه تنها سرعت بیشتری خواهدگرفت که مباحث کاربردی بیشتری توزیع خواهد شد. به همین دلیل است که “ما” تصمیم گرفتیم در مجموعه ی “بین مدیا”  با جمع اوری اطلاعات در راستای هموار کردن این مسیر قد برداریم در همین راستا قدم برداریم.

ما به دنبال آنیم با بالا رفتن آگاهی در تولید کنندگان و مصرف کنندگان انگیزه بیشتری برای رشد و گسترش این چرخه به وجود بیاد. ما اشتیاقی بی انتها به قهوه داریم و دوست داریم دنیای قهوه رو برای شما از فضایی عجیب و دور از دسترس، به فضایی نزدیک،قابل لمس و همینطور به درد بخور بدل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *