روز مشاوره

رشد و گسترش هر حرفه ای خصوصا صنعت قهوه که می توان گفت صنعتی جوان به حساب می آید، نیاز به افراد مختلف با ایده و نظرهای متفاوتی دارد. به همین دلیل گفتگو و مشورت یکی از راه های رسیدن به راه های تازه و هرچه روشن تر شدن این مسیر می باشد.

علی رغم این موضوع استفاده از تجارب افراد برای یافتن راه حل های مناسب در به جریان انداختن ایده ها  و فعالیت هایی که به عنوان شغل انتخاب میکنیم از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که استفاده از تجربه های هر فرد با هر میزانی، مراحل دست یابی به اهداف ما را کوتاه تر میکند.

در همین راستا در هر ماه یک روز را به مشاوره و گفتگو اختصاص داده ایم تا افراد فرصتی داشته باشند تا هم ایده های خود را مطرح کنند و هم نظرات و پیشنهادات ما را بشنوند!

با توجه به تعداد تقاضای عزیزان، زمان تعیین شده برای هر فرد، سی دقیقه در نظر گرفته شده است که البته با توجه به موضوع مطرح شده و حضور افراد دیگر ممکن است این زمان متغیر باشد.

در حین گفتگو، سوال هایی که مطرح می شود و پاسخی که ارائه می شود با اجازه از خود مراجعه کنندگان ثبت و ضبط می شود و پس از ویرایش منتشر می شود تا افرادی که همان دغدغه و سوال را دارند بتوانند از این محتوا بهره ببرند.

موضوعی که این پروژه را موثر تر میکند مراجعه ی افراد از شهرهای مختلف است، چرا که هر شهر با توجه به فرهنگ و پتانسیل جامعه، نیاز ها و فرصتهای متفاوتی دارد و طرح این موضوعات با توجه به دغدغه ها و نیاز هایِ روزِ جامعه در این بازه ی زمانی و انتشار آنها، فرصتی را فراهم میکند تا این مسائل در همه ی نقاط شنیده شوند!

همانطور که اشاره شد در هر ماه این فرصت فراهم می شود تا اگر شما هم از ایده و یا طرحی برخوردار هستید و نیاز به مشورت و دریافت پیشنهاد را احساس می کنید، پس از اعلام زمانِ روزِ مشاوره می توانید ما را در هرچه پربار تر شدن این پروژه یاری رسانید!

سعید عبدی نسب

نویسنده متن: مجتبی حیدری

طراح تصاویر: تینا پناهی

ادیت ویدیو: سپیده اسلامی

مدیر سایت و شبکه های اجتماعی: فرزام زمانی

برای حمایت از ما، این ویدیو را در یوتیوب ببینید!

این مطلب را به اشتراک بگذارید!

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید